Redakcja Kontakt Opinie Dla okulistów
Prosimy podziel się swoją opinią na temat serwisu.
Jeśli oczekujesz komentarza ze strony Redakcji, w treści opinii wpisz również swój adres e-mail.

Autor:


Treść:


Kod kontrolny:


Witam, Jestem informatykiem. Nigdzie nie znalazłem tak rzeczowej informacji na temat oczu, ich chorób i profilaktyki. Zrozumiałem jaką rolę spełniają okulary korekcyjne i że powinienem je mieć. Dziękuję za stworzenie takiego portalu. Pozdrawiam

Autor: Adam
Dodano: 2012-03-20

Witam, trafiłam tutaj szukając informacji do stworzenia szkolenia zawierającą min. tematykę dot.ćwiczenia oczu.Znalazłam tutaj wiele fachowych i doskonale przygotowanych porad, które zapewne pomogą wielu innym osobom zadbać o swój wzrok, wiem jak to ważne, gdyż sama wiele godzin w pracy spędzam przed komputerem.Stworzyliście Państwo bardzo przydatny serwis. Dziękuję! Pozdrawiam serdecznie.

Autor: Monika S.
Dodano: 2011-03-23

Witam, Jestem HR Managerem w dużej korporacji międzynarodowej. Przede wszystkim chciałam podziękować za rzetelne informacje przedstawione na stronach Waszego serwisu. Świetną sprawą jest poradnik \"Jak walczyć z CVS\". Sama mam wadę wzroku i spędzam mnóstwo czasu przed komputerem. Jako osoba odpowiedzialna za kwestie szkolenia w mojej firmie, nakazałam pracownikom zapoznanie się z poradnikiem a kierownikom działów - wydrukowanie i powieszenie na tablicach informacyjnych w pokojach socjalnych. Jestem przekonana, że niewiele osób wie jak w prosty sposób można sobie pomóc. Jeszcze raz dziękuję! :)

Autor: Joanna B.
Dodano: 2011-02-15

Podziękowania za...pierwszy, rzetelny i kompleksowy portal dla osób, które pracują przy komputerze i szukają pomocy związanej z okularami i soczewkami. Od niedawna zaczęłam pracę, spędzam przed komputerem (laptopem) min. 6h dziennie i zastanawiałam się na kupnem "zerówek" do komputera. W salonach sieciowych sprzedających okulary poznałam cenę i różne rodzaje soczewek, co sprawiło, że się w tym wszystkim zagubiłam, bo nie wiedziałam co jest dla mnie lepsze. Na szczęście nie wszystkie salony wciskają okulary na siłę i sprzedawczyni jednego z nich mnie uświadomiła, że okulary "zerówki" nie ochronią mojego wzroku i wcale ich nie potrzebuję. Po tym czułam się już zupełnie zagubiona i nieświadoma. Wiedziałam, że odpowiedź znajdę w Internecie...i tak się stało, dzięki Waszemu portalowi, który oświecił mnie pod względem wiedzy "optycznej" :D Dziękuję!

Autor: Marzena L.
Dodano: 2010-03-01

Szanowna Pani Marto S., Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą treści naszego Serwisu. Spieszymy z informacją, iż aktualnie trwa specjalna edycja Ankiety, którą prowadzimy z Ligą Sportów Elektronicznych ESL Poland. Stąd założenia dotyczące właśnie graczy w pytaniach Ankiety. Serdecznie pozdrawiamy:)

Autor: Redakcja Serwisu
Dodano: 2009-10-31

zobacz wszystkie

Praca przy komputerze w konsekwencji może być początkiem naszych kłopotów ze zdrowiem. Czy wiecie co wpływa na Wasze samopoczucie podczas pracy przy komputerze i jak możecie sobie pomóc?
Ankieta dzięki uprzejmości


 
 
Copyright © Linea Optica 2008 - 2022