Redakcja Kontakt Opinie Dla okulistówdr n. med. Anna M. Ambroziak – specjalista chorób oczu

Absolwentka AM w Warszawie. Od kwietnia 2004 r. zatrudniona jako starszy asystent w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie. Autorka ponad 60 publikacji medycznych. Bierze czynny udział w działalności naukowej kliniki, uczestnik licznych zjazdów, sympozjów i szkoleń krajowych i zagranicznych. Wyróżniona za prace - Therapeutic use of fluorosilicone hyrogel contact lenses – indications and results in selected clinical practice – TWO PARTS STUDY na Europejskim Kongresie w Bordeaux (Francja, wrzesień 2002); główna nagroda ECLSO Kersley Lecture (Antwerpia, czerwiec 2007). Członek Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Zarządu Sekcji Kontaktologicznej Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Stowarzyszenia Kontaktologicznego Lekarzy Okulistów.

Sylwia Konarska – specjalista chorób oczu 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracownik Kliniki Chorób Oczu Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi oraz Katedry Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznegow Łodzi. Pracownik naukowy oraz asystent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Autorka wielu publikacji z zakresu okulistyki oraz anatomii.
Prywatnie miłośniczka tańca, jazdy rowerowej oraz "zdrowego patrzenia na świat".

 

Anna Wójcik-Gryciuk - specjalista chorób oczu
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie zatrudniona w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie  - Klinika i Katedra Okulistyki II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

 

 

dr n. med. Małgorzata Zdzieszyńska - specjalista chorób oczu

Obecnie zatrudniona jako starszy asystent w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Autorka wielu publikacji na temat teorii i praktyki efektywnego leczenia zespołu suchego oka.

 

 

Agnieszka Warpas – technik optyk

Absolwentka Studium Optycznego w Otwocku z wynikiem celującym. Od 16 lat aktywnie w zawodzie. Klasyczny bieg kariery zawodowej - od stanowiska sprzedawcy w zakładzie optycznym do menedżera salonu sieciowego. Jest cenioną specjalistką w swojej branży. Konsultowała treści Serwisu związane z soczewkami do bliży i odległości pośrednich. Prywatnie, poza pracą lubi dużo czytać - przede wszystkim literaturę klasyczną.

 

Tomasz Tokarzewski

Absolwent Wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej oraz Podyplomowego Studium Optometrii w Katedrze Optometrii i Biologii Układu Wzrokowego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Członek Brytyjskiego Towarzystwa Kontaktologicznego (BCLA), Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Kontaktologii (IACLE), Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych.

 

Maciej Wolny - pomysłodawca i menedżer projektu

Absolwent Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Od ponad 10 lat związany z branżą okulistyczno-optyczną. Karierę w branży rozpoczynał będąc jeszcze studentem, jako przedstawiciel handlowy jednego z liderów rynkowych w kategorii soczewki kontaktowe. Współtwórca pierwszego w Polsce profesjonalnego salonu optyki i okulistyki dziecięcej WidziMisie w Warszawie.


Praca przy komputerze w konsekwencji może być początkiem naszych kłopotów ze zdrowiem. Czy wiecie co wpływa na Wasze samopoczucie podczas pracy przy komputerze i jak możecie sobie pomóc?
Ankieta dzięki uprzejmości


 
 
Copyright © Linea Optica 2008 - 2022